Jedyne przedszkole z salą zabwa na śląsku

Witamy w przedszkolu niepublicznym ciuciubabka

Witamy na stronie przedszkola Ciuciubabka w Katowicach

Szukasz przedszkola w sercu Katowic, które zapewni Twojemu dziecku wyjątkowe i inspirujące środowisko do wzrostu i nauki? Właśnie je znalazłeś! Przedstawiamy Ci Przedszkole Niepubliczne CIUCIUBABKA, pełne pasji i oddania, gdzie każde dziecko odkryje swoje ukryte talenty i pasje, a także zyska solidne fundamenty do dalszego rozwoju.

W Przedszkolu Niepublicznym CIUCIUBABKA Katowice wierzymy, że każde dziecko ma ogromny potencjał, który warto odkrywać i rozwijać. Jesteśmy tu, aby zapewnić Twojemu dziecku nie tylko opiekę, ale również inspirujące środowisko, które pobudza rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych programach edukacyjnych oraz zapisach!

AGENCI

Tworzymy Niezapomniane Chwile Rozwoju i Radości!

Odkryj nasze przedszkole w Katowicach, gdzie małe gwiazdy rozwijają swoje talenty przez radosne występy artystyczne. Przedszkole Ciuciubabka to miejsce, gdzie dzieci nie tylko bawią się, ale również uczą się poprzez twórcze występy, które nie są tylko zabawą, lecz również sposobem na wzmacnianie pewności siebie i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Wspólnie budujemy społeczność pełną twórczej ekspresji od świątecznych uroczystości do tematycznych przedstawień. Dołącz do naszej przedszkolnej rodziny i daj swojemu dziecku rozwinąć skrzydła w Przedszkolu CIUCIUBABKA.

Dlaczego ciuciubabka?

66215986-BD40-4B4C-AB6B-9AE44C31235E

Bezpieczne i Ciepłe Środowisko

Nasze przedszkole to prawdziwa oaza bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Zrozumienie, troska i wsparcie to nasze kluczowe wartości. Nasz doświadczony zespół pedagogiczny tworzy ciepłą i kochającą atmosferę, w której każde dziecko czuje się jak w domu.

4D4FA220-9DDA-42B0-8A79-122C9A768CE4

Indywidualne Podejście

Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego też nasze małe grupy, liczące do 15 dzieci, pozwalają na osobiste zaangażowanie w rozwijanie potencjału każdego malucha. Indywidualnie dostosowujemy program nauczania, aby spełnić unikalne potrzeby rozwojowe Twojego dziecka.

C03

Profesjonalna Edukacja

Nasze przedszkole to nie tylko miejsce zabawy, ale również nauki. Pragniemy stworzyć solidne fundamenty edukacyjne, które umożliwią Twojemu dziecku osiągnięcie sukcesu w przyszłości. Nasza kadra pedagogiczna z pasją i zaangażowaniem inspiruje dzieci do zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności poznawczych.

AGENCI

Twórcze Zajęcia

W Przedszkolu CIUCIUBABKA Katowice nauka staje się fascynującą przygodą. Poprzez różnorodne i interaktywne zajęcia, dzieci rozwijają wyobraźnię, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. Dzięki temu nauka staje się pasjonującym wyzwaniem.