7.00 – 8.45: Witamy nowy dzień
Nasze przedszkolaki przebierają się w szatni i zbierają we wspólnej sali, przygotowując się do całego dnia zabawy.

8.45 – 9.30: Pora na śniadanko
Dzieci przygotowują się do śniadania, kształcąc poprawne nawyki higieniczno-sanitarne, a następnie spożywają pierwszy wspólny posiłek tego dnia.

9.30 – 10.30: Poznajemy świat
Przedszkolaki zdobywają nowe wiadomości zgodne z programem nauczania i tygodniowym rozkładem zajęć. Poznają nowe piosenki, uczą się wierszyków, tańczą, a także sprawdzają, co w ich rękach potrafią zdziałać farby, kredki, nożyczki lub bibuła.

10.30 – 11.15: Chcemy wiedzieć jeszcze więcej!
Dzieci uczestniczą w zajęciach dodatkowych, zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć:
poniedziałek - przedszkoliada - zajęcia ruchowe
wtorek i czwartek – język angielski
środa – rytmika

11.15 – 12.00: Chcemy się wybiegać!
Przedszkolaki wychodzą na świeże powietrze by się pobawić i pograć w gry sportowe, pamiętając o zasadach bezpiecznego zachowania się poza budynkiem. Jeśli aura nie sprzyja, szaleją w bawialni dając z siebie wszystko..

12.00 – 12.30: Jesteśmy głodni
Smakujemy obiad i nabieramy sił na dalszą zabawę, ucząc się przy tym dobrych manier – prawidłowego posługiwania się sztućcami i zachowania przy stole.

12.30 – 13.00: Czas na relaks
Można się przytulić do podusi, wysłuchać bajeczki, troszkę odpocząć po dotychczasowych zajęciach.

13.00 – 14.30: Bawimy się
Przedszkolaki mają czas na swobodną zabawę,

14.30 – 15.00: Małe co nieco, czyli...podwieczorek

15.00 – 17.00: Wkrótce idziemy do domu
Dzieci, w oczekiwaniu na rodziców, mają czas na zabawy dowolne służące realizacji ich pomysłów, których nigdy im nie brakuje.

Zapraszamy do naszego Przedszkola